Project Spring – nasze cele

Wczoraj pisałam o naszym nowym projekcie. Dzisiaj przedstawię wam nasze cele na te trzy miesiące.

21 marca – 20 kwietnia

W pierwszym miesiącu skupimy się na naszej relacji. Niby proste zadanie, ale chcę mieć z łaciatym jeszcze lepszą więź. W to zadanie wliczamy między innymi jeszcze więcej wspólnych for spędzania czasu (w tym spacerów).

21 kwietnia – 20 maja

Drugi miesiąc poświęcimy przywołaniu. Linka będzie u nas niedługo, więc cały miesiąc będziemy pracować, wyjdzie nam to na dobre, zdecydowanie.

21 maja – 20 czerwca

Ostatni miesiąc projektu będzie wiązał się ze sportem i treningami – zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Jeśli do tego czasu zakupimy pas maszera i linkę z amortyzatorem, to trzecią część poświęcimy głównie dogtrekkingowi, jeśli nie, popracujemy nad wszelkimi komendami i zachowaniem łaciatego.
A wy? Wybraliście już, co będziecie robić podczas projektu?

Pozdrawiamy!

Dominika&Tobias

Obrazek wyróżniający – Anthony DELANOIX

8 komentarzy

 1. I had to translate this post because I can’t read Polish- but I think I understand most of it! I love your blog and how it looks, so nice! <3 😉 I have tried translating this comment too, but it may not be accurate- sorry! 😉 x I hope the photography goes well!

  Possible translation !

  Musiałem przetłumaczyć ten post, bo nie potrafię czytać po polsku, ale chyba większość tego rozumiem! Kocham Twój blog i jak to wygląda, tak miło! <3;) Próbowałem też przetłumaczyć ten komentarz, ale może to nie być dokładne – przepraszam! X) x Mam nadzieję, że fotografia idzie dobrze!

  Love from England!

  https://busybeeblogweb.wordpress.com

  1. Thank you! I think you understand 😉
   Polish translation is very good!
   Have a nice day!

   1. Phew I’m so glad haha! 😉 <3 You too! x

    Cóż, tak się cieszę, haha! 😉 <3 Ty też! X

 2. Trzymam kciuki! Powodzenia!

  1. Dzięki!

 3. Trzymam mocno kciuki, że Wam się wszystko uda! Daj znać po 20 kwietnia, czy udało się Wam zrealizować pierwszy cel i w jaki sposób próbowaliście wzmocnić Waszą więź 🙂

  Pozdrawiam!
  Ania

  PS Gratuluję, że Tabi weszła na Twojego bloga!! Ona jest wspaniałą brytyjską dziewczyną <3 Piszę komentarze pod każdym jej postem i czasami prowadzimy pod postami konwersacje 😀

  PS2 Domi, można w jakiś sposób zaobserwować Twojego bloga? Na każdym angielskim blogu na WordPressie jest taka funkcja, dlatego byłam przez moment zdziwiona, że u Ciebie go nie ma (a przynajmniej nie mogę znaleźć). Jeśli tego naprawdę nie ma, byłoby świetnie, gdybyś dodała coś takiego!

  1. Dziękuję!
   Wiem, sama często piszę z Tabi, wysyłamy sobie nawet nawzajem maile 😉 jej bloga też czytam.
   Hmm… Poszukam czegoś takiego. Chciałam zrobić newsletter, ale na razie wygląda to średnio.

   1. Oki, czekam na możliwość zaobserwowania! 😘

Dodaj komentarz