Project Spring

Wiosna. Nareszcie robi się ciepło i naprawdę chce się żyć.
Słyszałam, że niektórzy wolą listopad, ale ja kocham wiosnę.
Project Spring nie jest jednym z tych projektów, które są krótkie. Nie należy też do tych, które wiele od nas wymagają – choć zależy, jak na to spojrzeć.
Project Spring, zgodnie z nazwą, zacznie się 21 marca (wtorek), w pierwszy dzień wiosny. Zakończy się w ostatnim jej dniu, czyli 21 czerwca (środa). Oznacza to, że trwa aż trzy miesiące!
A dlaczego akurat Project Spring? Ponieważ, przynajmniej według mnie, na wiosnę przychodzi większa chęć ćwiczeń i spacerów z psem niż gdy jest szaroburo. Ciepło, miło, zielono – od razu wszystkiego bardziej się chce!
Projekt jest skierowany głównie, ale nie tylko, do psiarzy i ma na celu nie ciężką i szybką pracę, a małe kroki i dzielenie swoich celów na etapy, wykonywanie powoli, lecz efektownie. Na każdy miesiąc wybieramy temat-cel, a następnie dążymy do niego spokojną i rozplanowaną pracą. Jeśli ktoś chce, może każdy tydzień miesiąca przeznaczyć na konkretny etap, ale nie jest to konieczne.

Oczywiście ostatni dzień przeznaczymy na podsumowanie projektu. Udział w Project Spring może wziąć każdy. Miłoby było, gdybyście o udziale poinformowali w komentarzu, a jeśli pisalibyście o nim na blogu, dobrze byłoby dodać link do tego posta 😉
My nasze tematy na każdy miesiąc przedstawimy wam jutro. Co do podsumowań miesiąca i miesięcznych celów, to w czasie projekty ich u nas nie będzie.
To jak? Weźmiecie udział w naszym projekcie?

Pozdrawiamy!

Dominika&Tobias

Obrazek wyróżniający – Alexandru Tudorache

8 komentarzy

 1. Świetny projekt! Może wreszcie coś mnie zmotywuje do regularnych ćwiczeń (będzie to trudne :).
  Bierzemy udział!
  Pozdrawiamy Julia & Jumper

  1. Cieszę się, dacie radę! 🙂
   Pozdrawiamy!

 2. Nie mam psa, ale myślę, że wezmę udział.
  Pozdrawiam!

  1. Super!
   Pozdrawiam 🙂

 3. Ojej! Post, który napisałaś jest naprawdę wspaniały! Ja już raczej nie zacznę tego projektu, ale może uda zrobić mi się coś w tym stylu w lecie 😀 Życzę powodzenia, Domi i Tobiasie, abyście zrealizowali wszystkie cele, które sobie wytyczyliście!

  Pozdrawiam Was serdecznie <3
  Ania

  http://love-english-by-ann.blogspot.com/

  1. Aniu, Project Spring można zacząć nawet, gdy się rozpoczął, to nic takiego 🙂
   Zawsze masz jeszcze dwa miesiące na swoje cele.
   Pozdrawiamy!

   1. Na razie nie mam zbytnio czasu na wykonywanie tego , co postanowiam – wszystko może nie udać przez szkołę… 😣 Muszę chyba poczekać, do wakacji, gdy me kochane słonko wreszcie zacznie mocno świecić, a ja będę mogła robić wszystko to, co sobie zaplanuję i co będę chciała 🌞🌊📚

    1. Rozumiem, w takim razie czekam 🙂

Dodaj komentarz